OSEVA UNI, a.s.

šlechtitel

Odeslat

Pracovní náplň
Vzdělání vždy zemědělského směru, zaměřené na rostlinou oblast nebo šlechtění, příspěvek na stravování, příspěvek na životní a důchodové pojištění, vlastní rekreační zařízení, kontakt e-mailem nebo tel. či osobně 7:00 - 14:00
Volné místo šlechtitel pro lokalitu Nadějkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: šlechtitel

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: OSEVA UNI, a.s.
Ulice: 1
Město: Nadějkov
PSČ: 399 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Josef Procházka
E-mail: prochazka.vetrov@osevauni.cz
Telefon: +420 381 272 137,724 993 470

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OSEVA UNI, a.s.