Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace

třídní učitel/ka ZŠ - 7.třída

Odeslat

Pracovní náplň
Přihláška do výběrového řízení:

strukturovaný životopis
motivační dopis zahrnující Vaše zkušenosti z waldorfského prostředí, motivaci k práci ve waldorfské škole, představu o vedení třídy na waldorfské ZŠ, preferujeme ručně psanou formu dopisu (lze i naskenovat a zaslat v elektronické podobě),
zaslat e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu školy

Podmínky pracovního poměru:
- 7. třída s nástupem od listopadu 2018
- na dobu určitou s předpokládaným prodloužením smlouvy

Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
- doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia)
nebo 2 roky praxe ve waldorfské škole
- praxe s dětmi školního věku
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
Volné místo třídní učitel/ka zš - 7.třída pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: třídní učitel/ka ZŠ - 7.třída

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace
Ulice: Plovdivská 2572
Město: Brno
PSČ: 616 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Jandeková
E-mail: sekretariat@waldorf-brno.cz
Telefon: +420 511 118 311,731 543 396

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace