Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace

Provozně - administrativní pracovník

Odeslat

Pracovní náplň
Zájemci se mohou blíže informovat u ředitele organizace Ing. Jiřího Šuly, tel. 547 426 113 nebo 723 009 200, e-mail: reditel@kos.brno.cz

Organizace: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace
Adresa: ulice Kosmonautů 548/21, 625 00 Brno - Starý Lískovec
IČ: 70887209

Hledáme:

Pracovní pozice: Provozně - administrativní pracovník
Typ práce: na HPP
Datum nástupu: dohodou
Délka směn: pondělí až pátek - 8 hodin

Požadavky: zkušenosti v oblasti vedení malého týmu lidí, středoškolské vzdělání, uživatelsky MS Excel a MS Word, organizační schopnosti
Výhodou: znalost základů personalistiky
Nástupní plat: cca. 20.000,- až 25.000,- Kč (dle délky praxe), + po zkušební době osobní ohodnocení

Náplň práce:
Běžná administrativní činnost, vedení dokumentace, příprava objednávek, nákup a přebírání zásilek, příprava podkladů pro výběrová řízení, distribuce a evidence ochranných pomůcek, objednávání zaměstnaneckých obědu, FKSP, došlá a odešlá pošta), plánování směn, a organizace práce pracovníků technického úseku.
Volné místo provozně - administrativní pracovník pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Provozně - administrativní pracovník

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace
Ulice: ulice Kosmonautů 548
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Šula
E-mail: reditel@kos.brno.cz
Telefon: +420 547 426 113;723 009 200

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace