Provozně - administrativní pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Provozně - administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci se mohou blíže informovat u ředitele organizace Ing. Jiřího Šuly, tel. 547 426 113 nebo 723 009 200, e-mail: reditel@kos.brno.cz

Organizace: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace
Adresa: ulice Kosmonautů 548/21, 625 00 Brno - Starý Lískovec
IČ: 70887209

Hledáme:

Pracovní pozice: Provozně - administrativní pracovník
Typ práce: na HPP
Datum nástupu: dohodou
Délka směn: pondělí až pátek - 8 hodin

Požadavky: zkušenosti v oblasti vedení malého týmu lidí, středoškolské vzdělání, uživatelsky MS Excel a MS Word, organizační schopnosti
Výhodou: znalost základů personalistiky
Nástupní plat: cca. 20.000,- až 25.000,- Kč (dle délky praxe), + po zkušební době osobní ohodnocení

Náplň práce:
Běžná administrativní činnost, vedení dokumentace, příprava objednávek, nákup a přebírání zásilek, příprava podkladů pro výběrová řízení, distribuce a evidence ochranných pomůcek, objednávání zaměstnaneckých obědu, FKSP, došlá a odešlá pošta), plánování směn, a organizace práce pracovníků technického úseku.
Volné místo provozně - administrativní pracovník pro lokalitu Brno.