Asistent/ka logistiky s angličtinou

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/ka logistiky s angličtinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:

Flexibilní osobnost, orientace na zakázníka
Plynulá angličtina slovem a písmem
Vynikající komunikační schopnosti
Zkušenosti v logistice/zákaznickém servisu
Extrovertní, motivovaná osobnost
Dobrá znalost MS-Officepř. MRP systémů
ICAL CUSTOMER SUPPORT
Úlohy:
Spravování účtů zákazníků z 15-20 zemí
Vyřizování objednávek a agendy s tím spojené
Zajišťování dopravy s externími partnery celosvětově
Komunikace se zákazníky a dodavateli
Dokumentace s tím spojená
Znalost dopravy (osobní, nákladní, letecké i námořní)
Schopnost jednat s dodavateli
Schůzky se zákazníky a dopravci
Nepřímý kontakt s prodejním, výrobním, logistickým oddělením a oddělením kvality
Práce se systémy / MS-office / MRP system: MFGpro - Navision - SAP
Reportování Leaderovi logistiky

Nabízíme:

Jedinečnou možnost pracovat pro mezinárodní, stabilní společnost.
Atraktivní mzdu a benefity
Inspirující a příjemný kolektiv
Školení, jazykové kurzy, příspěvek na stravu
5 týdnů dovolené
Volné místo asistent/ka logistiky s angličtinou pro lokalitu Brno.