PSYCHOLOG

Pracovní místo ( PSYCHOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vysokoškolské vzdělání, jednooborovou psychologii.

Telefonický kontakt od 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mail.

Zaměstnanecké výhody.
Volné místo psycholog pro lokalitu Jiřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Psycholog, psycholožka Volné místo pro psycholog, psycholožka lokalitu Pelhřimov.
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace Pelhřimov, Inzerováno před 3 dny

Psycholog, psychoterapeut U absolventů humanitního, ne psychologického oboru vyžadujeme ukončený psychoterapeutický výcvik. Druh práce - psychologická, případně psychoterapeutická péče o osoby ohrožené domácím násilím. Uvedená mzda odpovídá celému úvazku. První kontakt ...
Psychocentrum - manželská a rodinná poradna Kraje Vysočina, příspěvková organizace Jihlava, Inzerováno déle jak týden

PSYCHOLOG Psycholog do SPC na HPP Zástup za mateřskou dovolenou, nástup ihned Na e-mail zasílat životopisy Volné místo psycholog pro lokalitu České Budějovice.
Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené České Budějovice, Inzerováno déle jak týden