automechanik, mechanik mobilního pneuservisu

Pracovní místo ( automechanik, mechanik mobilního pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Servis nákladních pneumatik u zákazníků nebo v servisním centru, servis osobních aut
Požadujeme řidič. průkaz skB
KONTAKT: telefonicky v době od 7:30-17:00 hod., Uhlík Zdeněk, tel.: 775708062, e-mail: uhlikatkalt.cz
Volné místo automechanik, mechanik mobilního pneuservisu pro lokalitu Řepice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl