B&M Group International s.r.o.

Manager/ka restaurace

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Ostrava, Praha, Olomouc, Kladno
Kontakt: předem volat a domluvit si schůzku na č. 776 255 315.

Požadujeme vzdělání v oboru marketingu nebo příbuzném. Znalost AJ nebo jazyka Hindi podmínkou.
Volné místo manager/ka restaurace pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manager/ka restaurace

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: B&M Group International s.r.o.
Ulice: Jantarová 3344
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Vybíralová
E-mail: palacetaaj@gmail.com
Telefon: +420 776 255 315

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: B&M Group International s.r.o.