PRODEJCE ZÁJEZDŮ INVIA

  • Klatovy

Pracovní místo ( PRODEJCE ZÁJEZDŮ INVIA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Klatovy, Vídeňská 124, pobočka Invia
Pracovní náplň: poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených, prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty), telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty, práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními, kancelářemi.
Požadujeme:
Pracovní doba:
záři, řijen, listopad, prosinec, březen, duben, květen, červen: ponděli – patek 10:00 – 17:00
červen, červenec, srpen, záři: ponděli – patek 9:00 – 18:00 (Připadne přesčasy - nahradni volno.)
leden, unor: ponděli – patek 9:00 – 17:00
Minimálně SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oblasti cestovního ruchu vítána, základní znalost NJ, komunikativnost, příjemný a slušný projev, časovou flexibilitu, samostatnost a odolnost vůči stresu, aktivní práce s internetem a e-mailem.
Mzda: 15 000 Kč + odměny
Kontaktní osoba: Iveta Chlanová tel.736 282 494,
iveta.chlanova@invia.cz
Způsob prvního kontaktu: e-mailem,
Volné místo prodejce zájezdů invia pro lokalitu Klatovy.