PRODEJCE ZÁJEZDŮ INVIA

Pracovní místo ( PRODEJCE ZÁJEZDŮ INVIA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Klatovy, Vídeňská 124, pobočka Invia
Pracovní náplň: poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených, prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty), telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty, práce s interním ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro jižní Čechy, 50 000 Kč/měs. Máte technické vzdělání - elektro zaměření? Jste komunikativní a máte znalost angličtiny nebo němčiny? Cestujete rádi? Pro výrobce a dodavatele produktů kvalitní přístrojové, regulační a automatizační techniky hledáme posilu obchodního týmu pro ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

vedoucí prodejny Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, úv. 37,5 hod./týdně - smíšená mzda 15 000 - 16 000,- Kč dle plnění - info pí Borníková - tel. 606 510 091 - praxe a zkušenosti vítány. Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Trhanov.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Trhanov, Inzerováno včera

TECHNICKÝ OBCHODNÍK - Středočeský kraj Máte v sobě obchodního ducha? Zároveň technické vzdělání? A chtěl/a by jste pracovat pro mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem a pronájmem bednění a pažení například pro tunely a mosty? Pak je tady jedinečná příležitost pro Vás! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny