KUBASHOP-GYM s.r.o.

zedník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Středočeský kraj
ŘP výhodou, zručnost. Praxe výhodou.
První kontakt emailem nebo telefonicky 704 422 379.
Volné místo zedník pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KUBASHOP-GYM s.r.o.
Ulice: Tyršova 2321
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Baláž
E-mail: kubashopgym@gmail.com
Telefon: +420 704 422 379

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KUBASHOP-GYM s.r.o.