Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

VYCHOVATEL/-KA (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. NÁSTUP DLE DOHODY.
Plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - 9. platová třída.

Požadavky: kvalifikace - speciální pedagogika a vychovatelství, kladný vztah k dětem, znalost práce na PC, podmínkou kladný psychologický posudek dle zákona č. 109/2002 Sb. o výkonu ústavní výchovy dle § 18. Praxe výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: stravování, využití FKSP.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: reditelka@zsspecaddjaromer.cz
Volné místo vychovatel/-ka (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami) pro lokalitu Jaroměř.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VYCHOVATEL/-KA (pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami)

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř
Ulice: Palackého 142
Město: Jaroměř
PSČ: 551 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Taťána Kánská
E-mail: reditelka@zsspecaddjaromer.cz
Telefon: +420 491 421 784

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř