TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

MISTR, MISTROVÁ

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: p. Veverka Martin, tel.: 731 129 726. Životopis zašlete na e-mail: zamestnani@grafico.cz.
SOU, praxe s vedením lidí (nejlépe ve výrobě), pečlivost a manuální zručnost.
Pracoviště Opava, nástup možný ihned.
Náplň práce: odpovědnost za chod knihařského provozu, evidence zakázek, výstupní kontrola zakázek, vedení menšího počtu pracovníků (cca 10) na směně.
Volné místo mistr, mistrová pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR, MISTROVÁ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.
Ulice: U Panského mlýna 1438
Město: Opava
PSČ: 747 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Veverka
E-mail: zamestnani@grafico.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.