Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

skladník

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme pracovníka skladu nakládání a příprava výrobků pro naše pobočky dle objednávek
požadujeme: spolehlivost, pracovitost, fyzickou zdatnost
nabízíme: zajímavou samostanou práci, zaučení, zaškolení, jednosměnný provoz 6 - 14:30, obědy, odměny za docházku, ubytování
první kontakt e-mailem, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - DHL Solutions k.s., Zděbradská 100, Jažlovice Prvotní kontakt: - e-mail: info@rekondra.cz - osobně Štěrboholská 353/98, Praha 10 - tel.: 602 375 977 Zaměstnanecké výhody: - stravenky v hodnotě 40 Kč, Bonusy do 1500 Kč Volné ...
REKONDRA s.r.o. Říčany, Inzerováno včera

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - DHL Solutions a.s., Poděbradská 603, Jirny Prvotní kontakt: - e-mail: info@rekondra.cz - osobně Štěrboholská 353/98, Praha 10 - tel.: 602 375 977 Zaměstnanecké výhody: - stravenky v hodnotě 40 Kč, Bonusy do 3000 Kč Volné místo ...
REKONDRA s.r.o. Jirny, Inzerováno včera

SKLADNÍK - DĚLNÍK VE VÝROBĚ První kontakt telefonicky: Malena Jiří, 777 680 530 Volné místo skladník - dělník ve výrobě pro lokalitu Kojetice.
AGRIMEX, spol. s r.o. Kojetice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit