Konzultant značkové prodejny Vodafone

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Konzultant značkové prodejny Vodafone ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude tvým posláním?
• Budeš reprezentovat společnost Vodafone a aktivně nabízet služby všem zákazníkům.
• Budeš přijímat a vyřizovat reklamace a s tím spojenou agendu.
• Chceme mezi sebe kolegy, kteří mají obchodního ducha a chuť dosáhnout stanovených cílů.
• Pomůžeš zákazníkům s výběrem aplikací a mobilních telefonů.

Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?
• V pohodě zvládáš práci s PC.
• Dokážeš se orientovat v přáních nebo problémech zákazníka.
• Máš příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost.
• Rozumíš světu telekomunikací, zajímáš se o novinky ve světě mobilních telefonů.
• Jsi asertivní, zvládáš negativních emoce a jsi vytrvalý.
• Absolvoval/a jsi střední školu.
• Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu důležitým předpokladem pro výběrové řízení.

Co ti za to vše nabídneme?
• Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
• Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv
• Zajímavý finanční ohodnocení
• Směny na krátký/dlouhý týden
• Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
• Budeš pracovat v nejmodernějším obchodním centru v Českých Budějovicích.
Volné místo konzultant značkové prodejny vodafone pro lokalitu České Budějovice.