kuchař

  • Bedřichov

Pracovní místo ( kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ
Pracovní náplň:
- příprava a výroba jídel teplé a studené kuchyně, příloh, teplých nápojů a úprava jídel pro servírování, organizace dělby práce určené skupiny zaměstnanců, správa skladů surovin, sestavování jídelního lístku
Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy, nadstandartní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivního smlouvy, možnost dalšího vzdělávání, sociální benefity v celkové hodnotě 27 000 Kč za rok, 13. + 14. mzda, první rok pracovní smlouva na dobu určitou, následné možnost změny na dobu neurčitou
Požadujeme:
- vyučen v oboru, zdravotní průkaz, výborný zdravotní stav, znalost hygienických norem gastronomického provozu, samostatnost, časová flexibilita, pečlivost, praktické myšlení, týmová práce
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy
Hlásit se na e-mail: dagmar.machova@scvk.cz
Volné místo kuchař pro lokalitu Bedřichov.