Truhlářství Vidonice s.r.o.

TRUHLÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
TRUHLÁŘ/-KA - pracoviště Vidonice.
V případě zájmu kontaktujte pana Vaise na tel.: 604207635 nebo pište na e-mail: info@truhlarstvi-vidonice.cz.
Požadavky:
Hledáme spolehlivého pracovníka, vyučení v oboru podmínkou!, manuální zručnost, chuť učit se nové věci, maturita je výhodou.
Nabízíme:
jednosměnný provoz - pružnou pracovní dobu, pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost výroby výrobků pro vlastní potřebu za režijní ceny, příplatky na obědy, příspěvek na dopravu.
Vhodné pro občany/-ky EU.
Volné místo truhlář/-ka pro lokalitu Pecka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRUHLÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Truhlářství Vidonice s.r.o.
Ulice: 53
Město: Pecka
PSČ: 507 82

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Vais
E-mail: info@truhlarstvi-vidonice.cz
Telefon: +420 604 207 635

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Truhlářství Vidonice s.r.o.