Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič VZV

Pracovní místo ( Řidič VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED
Časová flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat přesčas, výhodou zkušenost manipulace s autosklem (AGC) a ovládání čtečky čárových kódů
Nabízíme: stravenky v hodnotě 105,-Kč
V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem
Volné místo řidič vzv pro lokalitu Bystřany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu - znalost práce na PC DENT, znalost zdravotnického a zubního materiálu, komunikace s dodavateli, rozvoz a hlídání zásob na provozovně Nabízíme : stravenky, proplacení nákladů na dopravu, ošatné, bonusy Kontakt: e-mailem nebo telefonicky Volné místo ...
FIT Dental, s.r.o. Mělník, Inzerováno před 2 dny

Stavební technik - praxe se zateplováním panelových domů Požadujeme řidičský průkaz sk. B a E. Po zkušební době se mzdové rozpětí zvýší na Kč 28.000,- až 32.000,-. Zaměstnanec bude mít k dispozici automobil a služební telefon. Volné místo stavební technik - praxe se zateplováním panelových domů pro ...
EUROTHERM - CZ s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny

Provozní zámečník - údržbář Požadujeme: -Vyučení v technickém oboru -Řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou) Uvítáme praxi v opravě a údržbě strojů. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou; mzda od 18 000 Kč - v závislosti na kvalifikaci a praxi. Nástup od 1. ledna 2019, ...
LTA s. r. o. Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit