Agronom

Pracovní místo ( Agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKTOVAT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (frantisekpaulasatseznam.cz)
Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, byt 2+1
Volné místo agronom pro lokalitu Staré Město pod Landštejnem.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Agronom Upřesňující informace: - SŠ zemědělského zaměření, praxe v oboru min. 3 roky, znalost RV, ŽV, zemědělské techniky a mechanizace, dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí. Nabízíme: - základní plat + osobní ohodnocení - stravenky - ...
STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o. Jindřichovice, Inzerováno před 5 dny

Agronom/agronomka Pracoviště Psáře Rostlinolékařské zkoušky, praxe v oboru vítána, vhodné i pro absolventy. Příspěvek SŽP, stravenky. Prémie, osobní ohodnocení k platu, plat dle praxe a zkušeností. Příspěvek na soukromé životní pojištění. První kontakt ...
Zemědělské družstvo vlastníků Veselka Psáře, Inzerováno déle jak týden

agronom U zájemce o práci je praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy Podnikové stravování Požadavky: - ŘP sk. B Kontakt: - Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247 , - volat pondělí - pátek od 8 hod. - 15 hod. e-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz Volné místo ...
ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí Strunkovice nad Blanicí, Inzerováno déle jak týden