LANDŠTEJN s.r.o.

Agronom

Odeslat

Pracovní náplň
KONTAKTOVAT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (frantisekpaulas@seznam.cz)
Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění, byt 2+1
Volné místo agronom pro lokalitu Staré Město pod Landštejnem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Agronom

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LANDŠTEJN s.r.o.
Ulice: 160
Město: Staré Město pod Landštejnem
PSČ: 378 82

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. František Paulas
E-mail: frantisekpaulas@seznam.cz
Telefon: +420 602 583 537

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LANDŠTEJN s.r.o.