Czech - real CB, s.r.o.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:30-18:30 h). Požadujeme: praxe vítána, základní znalost práce na PC (elektronické objednávání zboží). Nabízíme: podnikové stravování, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 7:30-16:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Skalná.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC - základní znalost práce na PC (elektronické objednávání zboží)

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Czech - real CB, s.r.o.
Ulice: 1
Město: Skalná
PSČ: 351 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Květoňová
E-mail: kvetonova@kazduvdvur.cz
Telefon: +420 778 421 440

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Czech - real CB, s.r.o.