Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Truhlář - vzdělání střední odborné s výučním listem v oboru. Pracoviště Mostky. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 25.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Fesl, tel.: 602 479 793. Ověřeno 24.10.2018.
Volné místo truhlář pro lokalitu Kaplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

truhlář vyučení v oboru výhodou; praxe výhodou; ŘP skup. B výhodou; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba 6,00 - 15,00 hod. s možností úpravy po dohodě; NUTNO SI PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU Volné místo truhlář pro lokalitu Kardašova Řečice.
Miroslav Turek Kardašova Řečice, Inzerováno před 2 dny

truhlář Místo výkonu práce: stavby po celé ČR; případné ubytování hradí zaměstnavatel; vyučení v oboru truhlář nebo i v jiném oboru; praxe v oboru výhodou; ŘP skup. B; pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení; pracovní doba - na ...
QUICKHAUS, s.r.o. Horní Pěna, Inzerováno před 3 dny

truhlář Přijmeme pracovníky: 1x truhlář a 1x pracovníka do truhlářské výroby Zkušenosti výhodou Pracovní doba: 7:00-16:00 hod. Pracovní poměr na 1/2 roku v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou Mzda: od 19.000,- Kč (nebo dle ...
Štefan Kopkaš Střelské Hoštice, Inzerováno před 3 dny