Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Truhlář - vzdělání střední odborné s výučním listem v oboru. Pracoviště Mostky. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 25.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Fesl, tel.: 602 479 793.
Volné místo truhlář pro lokalitu Kaplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PHP PROGRAMÁTOR Jste PL/SQL vývojář/ka a chcete při práci používat angličtinu? Nebojíte se výzev a rád/a byste pracoval/a pro jednoho z předních registrátorů domén v ČR? Pak hledáme právě Vás! Na pozici PHP PROGRAMÁTORA budete mít na starosti údržbu stávajících ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

MZDOVÁ ÚČETNÍ, 40 000 Kč Máte zkušenosti se zpracováním mezd z výrobní společnosti, zvládáte práci s docházkovými systémy a softwarem? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, nabízíme Vám příležitost pracovat na pozici MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ. Co by Vás čekalo? - zpracování docházek ...

KONSTRUKTÉR ABSOLVENT Jsi nadšeným příznivcem dřevařského a nábytkářského průmyslu? Máš SŠ nebo VŠ v tomto oboru? Hledáme Tě! Náplň práce: - celkový proces vývoje nového výrobku, tzn.design, modelování a simulace ve 3D - tvorba dokumentace pro vzorování a ...