FESL s.r.o.

Truhlář

Odeslat

Pracovní náplň
Truhlář - vzdělání střední odborné s výučním listem v oboru. Pracoviště Mostky. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 25.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Fesl, tel.: 602 479 793. Ověřeno 24.10.2018.
Volné místo truhlář pro lokalitu Kaplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Truhlář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FESL s.r.o.
Ulice: 1
Město: Kaplice
PSČ: 382 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Fesl
Telefon: +420 602 479 793

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FESL s.r.o.