Laborant/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

přijme pro pracoviště

Laboratoř pro rozbor mléka-středisko KU - Popelova 53, Brno - Tuřany

laboranta - laborantku

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Pracovní úvazek 37,5 hod. týdně

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Nástup: dohodou

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možná doba neurčitá

Mzda: po zapracování a tříměsíční zkušební době od 20 000,- Kč + osobní ohodnocení dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení

Pracovní náplň:
Přejímka a příprava vzorků k rozborům, rozbory vzorků mléka přístrojovou technikou s PC, příprava a expedice vzorkovnic k zákazníkům

Požadujeme:
Min. ÚS s maturitou, výhodou je vzdělání zemědělského, veterinárního nebo potravinářského směru. Základy znalosti práce s počítačem. Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost zaškolení, podpora vzdělávání a odborného růstu
- mimořádné odměny a benefity
- penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování
- možnost čerpání výhod sociálního fondu

Kontakt:
Švehlová - 257 896 432 svehlova@cmsch.cz
MVDr. Urban - 545 21 91 43 urban@cmsch.cz
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Brno.