Josef Klejna

Automechanik - nákladní automobily

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně.
Volné místo automechanik - nákladní automobily pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik - nákladní automobily

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Josef Klejna
Ulice: Kpt. Jaroše 369
Město: Tábor
PSČ: 390 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Klejna
E-mail: klejna.auto@seznam.cz
Telefon: +420 608 225 660

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Josef Klejna