Zdeněk Krejsa

Řidiči nákladního automobilu C+E (vnitrostátní kamionová doprava)

Odeslat

Pracovní náplň
Další informace na http://www.kstrans.cz/Volne-pozice.html
Výhody: příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny, výkonnostní odměny
Osobně - Nádražní 1297, Vizovice 763 12. Pracovní dny od 7 do 11 hod. a od 11:30 do 16:00 hod.
Volné místo řidiči nákladního automobilu c+e (vnitrostátní kamionová doprava) pro lokalitu Vizovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči nákladního automobilu C+E (vnitrostátní kamionová doprava)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Zdeněk Krejsa
Ulice: Nádražní 1297
Město: Vizovice
PSČ: 763 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Krejsa
E-mail: kstrans@seznam.cz
Telefon: +420 603 210 330

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Krejsa