BAREST s.r.o.

Cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, stravenky.
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Brumov-Bylnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: BAREST s.r.o.
Ulice: Družba 1218
Město: Brumov-Bylnice
PSČ: 763 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lišková Marie
Telefon: +420 773 358 883

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAREST s.r.o.