NADĚJE

Všeobecná zdravotní sestra

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání odpovídající pozici všeobecná zdravotní sestra, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.
Náplň práce: provádí zdravotní ošetřovatelskou a rehabilitační péči klientům s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, zajišťuje vedení zdravotnické dokumentace dle platných norem, zajišťuje kontakt s lékaři a lékařskou pohotovostí.
Výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, nabízíme úvazek plný, zkrácený, nebo dle dohody.
Kee mzdě 27 000,- náleží příplatky za SO + NE a svátky.
- CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: všeobecná zdravotní sestra
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Otrokovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná zdravotní sestra

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: NADĚJE
Ulice: Wolkerova 1274
Město: Otrokovice
PSČ: 765 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Parobková
E-mail: m.parobkova@nadeje.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NADĚJE