Eduard Nieslanik

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme - vyučen v oboru, minimální praxe.
Pracovní doba 7:30 - 16:00.
Předem volat na tel. č.: 602 755 643 a domluvit si schůzku.
Pracoviště: Jablunkov
Volné místo automechanik pro lokalitu Jablunkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Eduard Nieslanik
Ulice: Žihla 944
Město: Jablunkov
PSČ: 739 91

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eduard Nieslanik
Telefon: +420 602 755 643

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Eduard Nieslanik