ZDEMAR POLAND s.r.o.

Dispečer/ka - disponent/ka se znalostí PL

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chabařovice, Smetanova 683, areál LogisticPark ZDEMAR.
Pracovní náplň:
Péče o naše zákazníky/dodavatele, telefonický i osobní kontakt s klienty, udržování obchodních vztahů
Rozšiřování portfolia zákazníků/dodavatelů
Vytváření cenových nabídek, bezprostřední kontakt s klienty
Vedení obchodní administrativy a běžné kancelářské práce
Sledování a plnění zákaznických/dodavatelských požadavků
Odpovědnost za plnění obchodního plánu oddělení
Profil uchazeče:
Ukončené SŠ, příp. VŠ vzdělání (výhodou obchodního/logistického směru)
Výborná znalost polského jazyka (nejlépe rodilý mluvčí se znalostí ČJ), další cizí jazyk výhodou (NJ, Aj)
Znalost práce na PC (MS Office, Internet)
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
Dobré organizační schopnosti
Schopnost pracovat v kolektivu (open space)
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů, příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní akce, sick days, náborový příspěvek, stravenky, jazykové kurzy, mobilní telefon aj.
Systém trvalého vzdělávání, perspektivu profesního a osobního růstu
Stabilitu a zázemí společnosti
Zajímavou práci v profesionálním týmu a přátelském kolektivu
Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti
Mobilní telefon s internetem, Sleva na firemní výrobky, Příspěvek na životní a důchodové připojištění, Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy a školení, Jazykové kurzy, Náborový příspěvek, Sic Days, Firemní akce aj.
Kontakt: hlásit se osobně na uvedené adrese.
Volné místo dispečer/ka - disponent/ka se znalostí pl pro lokalitu Chabařovice.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Polština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dispečer/ka - disponent/ka se znalostí PL

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: ZDEMAR POLAND s.r.o.
Ulice: Smetanova 683
Město: Chabařovice
PSČ: 403 17

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Gaislerová
E-mail: prace@zdemar.cz
Telefon: +420 475 309 923,725 215 533

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZDEMAR POLAND s.r.o.