OSTRAHA OBJEKTU

Pracovní místo ( OSTRAHA OBJEKTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikativnost, příjemné vystupování a vstřícnost, termín nástupu dle dohody;
Nabízíme: zaměstnanecký oděv;

Kantaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.
Volné místo ostraha objektu pro lokalitu Nymburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Pracovníci ostrahy, strážní Místo výkonu práce : hl.m. Praha Způsob prvního kontaktu : telefonicky Moravanská Lucia 739 636 333 - denně 8,00 - 16,00 hodin nebo osobně na adrese : Petrská 1168/29, v pracovní dny od 9,00 hodin Kontaktní osoba : paní Jitka Kropáčková Upřesňující ...
RAMBROK Praha, Inzerováno před 3 dny

Pracovníci ostrahy Místo výkonu práce: Jezová č.p. 1501 294 21 Bělá pod Bezdězem Prvotní kontakt: tel.: 725 677 254, 545 218 533 (po-pá 9-15:30 hod.), e-mail: zemek@cbacorp.cz Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Požadujeme: - čistý RT - pečlivost, ...
cba corporation a.s. Bělá pod Bezdězem, Inzerováno před 5 dny

ostraha objektu - pouze pro OZP pouze OZP - CHPM kontakt- Kubánské nám. 1391/11, Praha 10 úvazek 37,5 hod/týden v nepřetržitém provozu, odpovědnost, spolehlivost, zkouška odborné způsobilosti a praxe Volné místo ostraha objektu - pouze pro ozp pro lokalitu Praha.
BRYVECASTA s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny