TOREX SECURITY, spol. s r.o.

OSTRAHA OBJEKTU

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikativnost, příjemné vystupování a vstřícnost, termín nástupu dle dohody;
Nabízíme: zaměstnanecký oděv;

Kantaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.
Volné místo ostraha objektu pro lokalitu Nymburk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTRAHA OBJEKTU

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: TOREX SECURITY, spol. s r.o.
Ulice: Za Žoskou 1040
Město: Nymburk
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Ernestová
E-mail: ernestovadana@seznam.cz
Telefon: +420 341 660 063

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOREX SECURITY, spol. s r.o.