Bühler CZ s.r.o.

BRUSIČ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 696, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: konkrétní výše bude stanovena na základě osobního jednání
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- ruční broušení svařovaných sestav
- leštění nerezových dílů
- kusová skladba výroby
POŽADUJEME:
- praxe v kovo-oboru výhodou
- flexibilita
NABÍZÍME:
- práci ve dvousměnném provozu
- uplatnění v úspěšné firmě s kulturou rodinné firmy
- dlouhodobou spolupráci
- ryze české prostředí
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
- dovolená 5 týdnů
- zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- firemní akce
- 13. plat
- možnost napracovat si hodiny atd.
KONTAKT: telefonicky 8.00 - 16.00 hodin nebo e-mailem
Volné místo brusič/ka pro lokalitu Žamberk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BRUSIČ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bühler CZ s.r.o.
Ulice: Nádražní 696
Město: Žamberk
PSČ: 564 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Halbrštátová
E-mail: personalni.zamberk@buhlergroup.com
Telefon: +420 606 601 494

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bühler CZ s.r.o.