STANBEST s.r.o.

Instalatér - montér kanalizací

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště - Kladno a ČR
Možnost i zkráceného úvazku

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- bezúhonnost
- spolehlivost

Bližší informace při osobním jednání - osobní schůzku vždy domluvit předem telefonicky či emailem.
Volné místo instalatér - montér kanalizací pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Instalatér - montér kanalizací

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: STANBEST s.r.o.
Ulice: Čs. armády 3219
Město: Kladno
PSČ: 272 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Lukáč
E-mail: stanbest@seznam.cz
Telefon: +420 603 790 082

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STANBEST s.r.o.