AHARF s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
praxe výhodou, PD 14-22.00 vč víkendu
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Vrbovec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: AHARF s.r.o.
Ulice: 49
Město: Vrbovec
PSČ: 671 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šedivý
E-mail: funhouse.vrbovec@seznam.cz
Telefon: +420 737 369 069

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AHARF s.r.o.