Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKOJSKÁ
Nabízíme: ubytování a strava zdarma, směny dle dohody.
Tel. kontakt možný od 10.00 - 18.00 hod.
Volné místo pokojská pro lokalitu Pec pod Sněžkou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

HOTELOVÝ/Á POKOJSKÝ/Á Požadujeme alespoň základní vzdělání, praxe v oboru vítána, spolehlivost a poctivost především. Pokojská provádí rozmanité pomocné práce, úklid pokojů a veřejných prostor hotelu. Hlásí různé opravy správci hotelu. Pracuje v turnusových službách. ...
PHG s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

POKOJSKÁ POKOJSKÁ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: manager@hoteltatra.eu, kontaktní osoba: Kroupa Josef Volné místo pokojská pro lokalitu Nový Bydžov.
Kroupa Group a.s. Nový Bydžov, Inzerováno včera

POKOJSKÁ/Ý Náplň práce: Úklid apartmánů a zázemí domu, příprava snídaní. Úvazek: plný nebo zkrácený 20 - 40 hod/týdně (uvedená mzda je za plný úvazek), proměnlivá pracovní doba. Preferujeme ochotu pracovat i o víkendu a svátcích. Možná práce i na DPP. Místo ...
SunGarden.cz s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden