BP LUMEN s.r.o.

Nákupčí - celní delarant

Odeslat

Pracovní náplň
ANÁKUPČÍ - CELNÍ DEKLARANT
Pracovní náplň :
- zajišťování nákupu komponentů pro výrobu kol a elektrokol
- zajišťování oblasti celní problematiky - komunikace s celními úřady, odpovědnost za celní sklad a za plnění celních pravidel, příprava podkladů pro vystavování celních dokladů, ověřování správnosti deklarovaných zásilek, kontrola dodržování celních předpisů, práce s Taric atp.
- spolupráce s dalšími odděleními (např. výrobní tým, tým kvality atd.) a dodavateli
- spolupodílení se na hledání nových zdrojů - poptávková řízení, výběr dodavatelů, uzavírání kontraktů, vystavování objednávek, faktur, kontrola dodržování smluvních podmínek a dodacích termínů, anebo vyřizování případných reklamací
- zajišťování související administrativy
příležitostná účast na místních i zahraničních veletrzích, schůzky s klienty a dodavateli.
Na této pozici od vás očekáváme:
hledáme pracovníka (či pracovnici), který je komunikativní, flexibilní, pečlivý, důsledný, má organizační a plánovací schopnosti a obchodního ducha.
Dále požadujeme:
znalost celní problematiky, pokročilou znalost anglického jazyka - v mluvené i písemné formě, komunikativní znalost dalších výhodou, dobrá znalost práce na PC (především MS Office),
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Čím si nás získáte: uvítáme, pokud máte alespoň základní orientaci v nabídce kol a cyklistických příslušenství dílů na trhu a pokud vám není cizí práce ve výkresových a technických specifikacích.
Našim spolupracovníkům nabízíme:
stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním obo

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Nákupčí - celní delarant

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BP LUMEN s.r.o.
Ulice: Puškinova 546
Město: Úpice
PSČ: 542 32

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Teichmanová
E-mail: v.teichmanova@bplumen.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BP LUMEN s.r.o.