JEDNOTA, spotřební družstvo v Podbořanech

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:Prodejna smíšeného zboží Peruc čp. 312
Kontakt: 415215208, e-mail: stulova.jitka@jednota.podborany.cz Uchazeči se po prvním tel. hovoru domluví na následné schůzce.
Volné místo prodavačka pro lokalitu Peruc.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JEDNOTA, spotřební družstvo v Podbořanech
Ulice: Komenského 312
Město: Peruc
PSČ: 439 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Štůlová
E-mail: stulova.jitka@jednota.podborany.cz
Telefon: +420 415 215 208

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JEDNOTA, spotřební družstvo v Podbořanech