Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Vychovatel/ka školní družiny

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bezvěrov 110
práce na 0,1 úvazku
Požadavky:
- odborná kvalifikace pro vychovatele ŠD dle zákona 563/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Zaměstnanecké výhody: stravování
Volné místo vychovatel/ka školní družiny pro lokalitu Bezvěrov.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel/ka školní družiny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
Ulice: 110
Město: Bezvěrov
PSČ: 330 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Žemličková
E-mail: bezvaskola@seznam.cz
Telefon: +420 373 317 166

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace