Vychovatel/ka v zařízení pro výkon ústavní výchovy

Pracovní místo ( Vychovatel/ka v zařízení pro výkon ústavní výchovy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti. Uvedená doba zaměstnání se může měnit. Pracovní doba 40hod./ týdně, přímá práce s dětmi 27 hod./týdně, (Po-Pá cca 13,00 - 21,00hod.; So,Ne 9,00 - 21,00hod.)
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
zabezpečování ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel ŠD Pracoviště: Kosmonautů 4 Olomouc. Požadujeme: vysokoškolské pedagogické vzdělání + speciální pedagogika. Znalost základů znakového jazyka výhodou. První kontakt možný POUZE emailem. Volné místo vychovatel šd pro lokalitu Olomouc.
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4 Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Vychovatel/ka Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 50/28, Olomouc. Nástup dle dohody. Možnost prodloužení pracovního poměru. Výkon výchovně vzdělávací a aktivizační činnosti zaměřené na vytváření a rozvoj dovedností a návyků osob s mentálním, příp. s přidruženým ...
Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace Olomouc, Inzerováno déle jak týden

VYCHOVATELÉ ŠKOLNÍ DRUŽINY C04 8/4/2019 Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní doba 11:25-16:00 hod. Požadujeme: - předepsané vzdělání - nadšený přístup, kreativitu, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost. Nabízíme: - osobní ohodnocení, odměny, příspěvky na obědy, ...
Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem Kunčice pod Ondřejníkem, Inzerováno déle jak týden