Česká abilympijská asociace, z.s.

Pomocný/á pekař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
• výroba, dělení a tvarování těst
• pečení pečiva, chleba
• expedice výrobků, úklid
Požadujeme:
• statut osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidního důchodce
• pracovitost
• zkušenost s pečením
• zdravotní průkaz
Nabízíme:

• nástup ihned na pracovní smlouvu na zkrácený úvazek
• pracovní doba: 5:00 - 9. 00
• příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní organizace
• mzda: 6 100,- Kč

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: pavlina.potuckova@caacz.cz nebo zavolejte na tel.: 777 006 525

Kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Potůčková

Centrum Kosatec
Sladkovského 2824
530 02 Pardubice
www.centrumkosatec.cz
Volné místo pomocný/á pekař/ka pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný/á pekař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Neúplné základní
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Česká abilympijská asociace, z.s.
Ulice: Hlaváčova 394
Město: Pardubice
PSČ: 530 02

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká abilympijská asociace, z.s.