Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný/á pekař/ka

Pracovní místo ( Pomocný/á pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
• výroba, dělení a tvarování těst
• pečení pečiva, chleba
• expedice výrobků, úklid
Požadujeme:
• statut osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidního důchodce
• pracovitost
• zkušenost s pečením
• zdravotní průkaz
Nabízíme:

• nástup ihned na pracovní smlouvu na zkrácený ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kuchař - ka - pekař - ka KUCHAŘ - KA - PEKAŘ - KA - vyuč. v oboru, praxe min. 2 roky v pohostinství, znalost cizího jazyka výhodou, bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost Ubytování a strava zajištěna. Volné místo kuchař - ka - pekař - ka pro lokalitu Mladé Buky.
GOLF CLUB U Hrádečku s.r.o. Mladé Buky, Inzerováno před 2 dny

PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-ICE PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - ranní směna od 5:00 - 14:00 hod., noční 20:00 - 05:00 hod. - Požadujeme: vyučení (není nutné v oboru), ŘP sk. B - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě ...
Libor Obešlo Měník, Inzerováno před 3 dny

PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-ICE PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, směna od 6:30 - 15:30 hod. - Požadujeme: vyučení (není nutné v oboru), ŘP sk. B - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu volejte pondělí - pátek od 5:00 do 14:00 ...
Libor Obešlo Měník, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit