Odborný pracovník/ce - referent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný pracovník/ce - referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Ekonomický odbor, Oddělení zdravotních pojišťoven, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

odborného pracovníka/ci – referenta/ku

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání (ekonomického směru)
• počítačová gramotnost – výborná znalost Microsoft Office, práce s internetem
• analytické myšlení
• schopnost:
o vytvořit a prezentovat závěr k posuzované problematice
o komunikace a zájem o další vzdělávání
• zájem o pracovní nasazení, týmová práce
• preciznost, důslednost, samostatnost
• vhodné i pro absolventy
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucího Oddělení zdravotních pojišťoven Mgr. Václava Živce, e-mail: Zivec.Vaclav@fnbrno.cz.
Volné místo odborný pracovník/ce - referent/ka pro lokalitu Brno.