Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace

KUCHAŘ(KA)

Odeslat

Pracovní náplň
3.9.2018/vyučen v oboru kuchař i bez praxe
Výroba teplých a studených jídel. Požadavky: potravinářský průkaz.
Dvousměnný provoz. Pracovní doba: 5:30-14:00, 10.00-18.30 (víkend 5:30-14:00 ).
Volné místo kuchař(ka) pro lokalitu Hustopeče.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ(KA)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace
Ulice: Brněnská 716
Město: Hustopeče
PSČ: 693 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tamara Lounková
E-mail: pam@nemocnicehustopece.cz
Telefon: +420 519 407 350

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace