pokladní obsluha čerpací stanice

Pracovní místo ( pokladní obsluha čerpací stanice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (rene.lanikatgmail.com)
Volné místo pokladní obsluha čerpací stanice pro lokalitu Třeboň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

ZÁSTUPCE - VEDOUCÍ PRODEJNY Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu /gyni s příjemným vystupování a orientací na zákazníka. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, alespoň základní znalost práce na pc, zkušenost s vedením malého ...
PRAMEN CZ a.s. Protivín, Inzerováno dnes

DĚLNÍK NA STAVBĚ KANALIZACE - nástup možný ihned - mzda + výkonnostní odměny - požadovaná praxe 3 roky - pracovní doba 7:00 - 15:30 hod Zkušenost s pokládkou nebo výstavbou inženýrských sítí (kanalizace, vodovod). Volné místo dělník na stavbě kanalizace pro lokalitu Jemnice.
BaN STAV s.r.o. Jemnice, Inzerováno dnes

ZEDNÍK - zednické práce, pokládka dlažby atd. Místo výkonu práce: Vysočina Volné místo zedník pro lokalitu Rudíkov.
Lukáš Tomanec Rudíkov, Inzerováno dnes