Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Sladkovského č.p. 234/47, Olomouc.
Požadavky:
- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe min. 1 rok na obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů,
- znalost IFRS
- znalost problematiky DPH (DPH, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení)
- znalost Intrastatu
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Číšník/Servírka - Barman/ka Pracoviště: Hlavní třída 583/103, Ostrava - Poruba V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku. Směnnost: krátký-dlouhý týden dle domluvy. Volné místo číšník/servírka - barman/ka pro lokalitu Ostrava.
TIHO EXPOFER s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Dělník/ce k narážce PRACOVIŠTĚ Kroměříž - požadujeme: nižší střední odborné vzdělání/ vyučení v jakémkoliv oboru, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, fyzickou zdatnost - nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké ...
KMOTR - Masna Kroměříž a.s. Kroměříž, Inzerováno včera

Dělník/ce k narážce PRACOVIŠTĚ Kroměříž - požadujeme: nižší střední odborné vzdělání/ vyučení v jakémkoliv oboru, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, fyzickou zdatnost - nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké ...
KMOTR - Masna Kroměříž a.s. Kroměříž, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit