Koordinátor podpory v oblasti sociálních služeb

  • Kostelany

Pracovní místo ( Koordinátor podpory v oblasti sociálních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště: Obce – Kostelany, Lutopecny, Zlobice, Věžky, Počenice – Tetětice, Rataje
- Pracovní náplň: pomoc pečujícím osobám, poradenství v oblasti sociálních služeb, edukace, specifické poradenství v oblasti kombinování formální a neformální péče, poradenství v oblasti možnosti využívání podpůrných a sociálních služeb, jednání s úřady, systematická podpora, zprostředkování informací a podnětů orgánům sociální a zdravotní péče, propojování, přijímání podnětů a upozornění od občanů, podpora zvyšování kvality života obyvatel dotčených obcí
- Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdelání v sociálních službách (sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách dle zákona o sociálních službách), aktivní samostatný prístup, dobré komunikacní, vyjednávací a organizacní schopnosti, kreativita, sociální cítení, empatie, samostatnost pri plnění úkolu a řešení problému, ŘP sk. B, vzdělání v oblasti zdravotnictví výhodou
- Nástup: 1. listopadu 2018, práce na dobu určitou: 3 roky
- Nabízíme: smysluplnou, samostatnou a pestrou práci, flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené, plný pracovní úvazek, další vzdělávání
- Zájemci se mohou přihlásit do 30. září 2018
- Strukturované životopisy posílejte s předmětem „Výběrové řízení“ na e-mail: jan.petrik01@seznam.cz. Bližší informace k výběrovému řízení podá: Jan Petřík, starosta obce Kostelany, tel. 607 870 392
Volné místo koordinátor podpory v oblasti sociálních služeb pro lokalitu Kostelany.