Informatik

Pracovní místo ( Informatik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem

Více informací včetně přihlášky naleznete na internetových stránkách Okresního soudu Brno-venkov.

Nabízíme: stravenky, indispoziční volno
Volné místo informatik pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Customer Support Specialist with ENG (Relocation to Brno CZ, up to 1400 EUR) Do you get satisfaction from solving problems and have passion for customer service? Are you fluent in English? We are looking for people into our team based in Brno who will: - Provide technical support for clients – voice and chat support (in ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SERVISNÍ TECHNIK 21.9. místo vhodné pro absolventy technických škol se zájmem o informatiku. Praxe není podmínkou, zaučíme.. Nutná uživatelská znalost obsluhy PC a ŘP B.. Volné místo servisní technik pro lokalitu Hustopeče.
COOLCZ s.r.o. Hustopeče, Inzerováno před 3 dny

Programátoři počítačových aplikací První kontakt e-mailem Požadavky: Ukončené bakalářské vzdělání v oboru informatika, znalost španělského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo programátoři počítačových aplikací pro lokalitu ...
Red Hat Czech s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny