Informatik

Pracovní místo ( Informatik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem

Více informací včetně přihlášky naleznete na internetových stránkách Okresního soudu Brno-venkov.

Nabízíme: stravenky, indispoziční volno
Volné místo informatik pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Pracovník HOT LINE Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, obor informatika výhodou, praxe v oboru výhodou Popis práce: technická podpora, vhodné i pro absolventy Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, jídelna v závodě, moderní prostředí Kontakt:Durajová Petra ...
European Data Project s.r.o. Komořany, Inzerováno dnes

Translator with German A leading IT company with offices in Brno is seeking a German/English and English/German translator for a challenging new role. Successful candidates will play an important role facilitating between end-users and technical specialists in both ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Technical Specialist for Managed Devices with German An international company in the field of technology and data solutions is looking for new German speakers to join their Brno team. As part of the Technical Support team, you will provide a high level of technical support via email and telephone; ...