Tieto Czech Support Services s.r.o.

SW Developer for Cloud & IP

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.
Naše brněnská R&D pobočka se zaměřuje na výzkum a vývoj software, především v Javě, na Linuxu. Sáhnout si můžeš i na cutting edge technologie a podílet se na jejich výzkumu, vývoji, integraci či implementaci, ONAP, SDN/NFV, Kubernetes, Docker, OpenStack, OpenDaylight, Open vSwitch, Intel Rack Scale Design, HW-Offloading.

A co že to u nás vlastně můžeš dělat?
Obecně jde o vývoj a automatizované testování velké SW cloudové platformy virtuálního hyperscale datového centra
Hodně taky záleží na konkrétním týmu, kterých máme více jak 10 a každý má svoje zaměření, například:
Thunderball tým - implementace Command Center Manager funkcionality v oblastech Discovery, Inventory, Alarms, Metrics a VPOD,
Phobos a Deimos tým dělá na Chassis Management Unit, Climate control, Sleds discovery and configuration, Storage service, SW upgrade / HW replacement, CoreOS (Montavista Linux) build, Centralized system logging, Alarm handling
Nemesis tým se věnuje Continuous Integration atd. atd.

Práce u nás Tě bude bavit, pokud:
Tě zajímá vývoj v Java SE
Máš představu o fungování TCP/IP
Nebojíš se černé obrazovky v Linuxu
Umíš si zjednodušit práci za pomoci skriptů (Python, Bash..)
Jsi agilní a tak trochu multifunkční (říká se tomu DevOps a rozmáhá se nám tu)
Domluvíš se anglicky a nebo na tom zapracuješ, pomůžeme nabídkou kurzů
Hledáš dlouhodobou spolupráci ať už jako zaměstnanec nebo freelancer
Ti vyhovuje stabilní zázemí, pohodová atmosféra a práce v kanceláři, nikoliv openspace
Občas potřebuješ pracovat z domu a nechceš dělat přesčasy
Nabízíme: Stravenky, 25 dnu dovolene

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SW Developer for Cloud & IP

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Tieto Czech Support Services s.r.o.
Ulice: Londýnské náměstí 886
Město: Brno
PSČ: 639 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alexandra Bulířová
E-mail: alexandra.bulirova@tieto.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tieto Czech Support Services s.r.o.