DPP - POKLADNÍ

Pracovní místo ( DPP - POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Převážně víkendy, pomoc v týdnu podle potřeby
Volné místo dpp - pokladní pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE vyučení v oboru prodavač výhodou, práce s pokladnou, možnost i jako brigáda Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu České Budějovice.
Lenka Weberová České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Pokladník v organizaci (cashier) Pokladník v organizaci (cashier) - vzdělání střední odborné bez vyučení a bez maturity. Pracoviště Dolní Dvořiště. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Nástup dle dohody. Mzda od 25.000,-- - 30.000,-- Kč ...
PALATINO a.s. Dolní Dvořiště, Inzerováno před 3 dny

strojník na pokládku asfaltových směsí Náplň práce: obsluha finišeru a válce při pokládce asfaltových směsí Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C - strojní průkaz na finišer nebo válec - praxe s pokládkou asfaltových směsí - spolehlivost, bezúhonnost KONTAKT: Ing. Šímová Barbora, tel.: ...
ZNAKON, a.s. Sousedovice, Inzerováno před 4 dny