Kuchař/Kuchařka

Pracovní místo ( Kuchař/Kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Bližší informace na uvedeném telefoním čísle nebo prostřednictvím e-mailu.
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

PRODEJCE KUCHYNÍ A KOUPELEN Volné místo pro prodejce kuchyní a koupelen lokalitu České Budějovice.
MAKA THERM CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně Pracoviště: Farma Čapí hnízdo, Dvůr Semtín, První kontakt e-mailem. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Olbramovice.
IMOBA, a.s. Olbramovice, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA VŘ dne 15.10.2018 v 14:00 hod. v provozovně Restaurace Obec, tř. 5. května 139/156, Lišov Požadavky: vyučen v oboru, praxe velkou výhodou. Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru dle zkušeností a praxe. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Lišov.
Tomáš Jelínek Lišov, Inzerováno včera