Barmani

Pracovní místo ( Barmani ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: barmani
Hledáme komunikativní pracovníky s chutí učit se novým věcem. Praxe v oboru výhodou.
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- Kč
Kontakt: Uhlík Milan, tel.: 608 981 182 (8:00 - 19:00 hod.), e-mail: uhlikmatseznam.cz
Místo výkonu práce: MM-COR, s.r.o. - provozovna, Aloise Jiráska č.p. 264, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Barmani Pozice: barmani OC Požadavky: minimálně 3 roky praxe Nástup od 18.2.2019. Mzda: 16 500,- Kč Kontakt: Lakatyš Vasilij, tel.: 602 854 971, e-mail: v.lakatys@invessales.com Místo výkonu práce: okres Příbram Volné místo barmani pro lokalitu Příbram.
INVESSALES, spol. s. r. o. Příbram, Inzerováno včera

Barman/barmanka Zkušenosti v oboru výhodou, komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, vstřícný vztah k zákazníkům. Pracovní doba týden práce/týden volno. Náborový příspěvek 12.000,-- Kč. Volné místo barman/barmanka pro lokalitu Plzeň.
GRAND PLAY s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

Barman / barmanka CZ-ISCO 51321. Nabízíme: výkonnostní odměny, dotované stravování. Telefonický kontakt: 9:00 - 15:00 hod. Volné místo barman / barmanka pro lokalitu Kladno.
Rozdělov 1924 s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny