MM-COR, s.r.o.

Barmani

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: barmani
Hledáme komunikativní pracovníky s chutí učit se novým věcem. Praxe v oboru výhodou.
Nástup možný ihned. Mzda: 22 000,- Kč
Kontakt: Uhlík Milan, tel.: 608 981 182 (8:00 - 19:00 hod.), e-mail: uhlikm@seznam.cz
Místo výkonu práce: MM-COR, s.r.o. - provozovna, Aloise Jiráska č.p. 264, Příbram IV
Volné místo barmani pro lokalitu Příbram.

Požadavky
Jiné - komunikativnost

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barmani

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: MM-COR, s.r.o.
Ulice: Aloise Jiráska 264
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Uhlík
E-mail: uhlikm@seznam.cz
Telefon: +420 608 981 182

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MM-COR, s.r.o.