Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Lakýrník

Pracovní místo ( Lakýrník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru 3 roky
- pečlivost, spolehlivost
- manuální zručnost

Pracovní náplň:
- lakování dveří a oken stříkací pistolí
- ručně nátěr dřevěných výrobků
- pravidelná údržba lakovacího boxu a lakovacího zařízení

Místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Lakýrník do práškové lakovny Pracoviště: Nádražní č.p. 109, Litovel. Praxe není nutná. Nabízíme: příspěvky na obědy. Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo lakýrník do práškové lakovny pro lokalitu Červenka.
Lachnit - LERZ, s.r.o. Červenka, Inzerováno před 4 dny

Lakýrník místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1 vyučení v oboru, praxe vítaná, hlásit se u pí. Valčišové - tel. č. 554 605 409 Z : 23.8.2018 A : 18.9.2018 Volné místo lakýrník pro lokalitu Krnov.
Krnovské opravny a strojírny s.r.o. Krnov, Inzerováno před 4 dny

LAKÝRNÍK PŘÍPRAVÁŘ/KA - HPP KO.:Jana Jahůdková, tel.:595 042 371, e-mail:kariera@autocentrala.cz Požadavky: schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, praxe v oboru vítána, řidičský průkaz skupiny B Volné místo lakýrník přípravář/ka - hpp pro lokalitu Hlučín.
AUTOCENTRÁLA s.r.o. Hlučín, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit