Pohádková vesnička s.r.o.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA , BARMAN/KA - Hotel Podlesí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo je vhodné i pro absolventy nebo uchazeče s minimální praxí .
Nevyučenév oboru zaučíme
Požadujeme časovou felxibilitu, kreativitu a zájem o práci v hotelovém prostředí .
Pracoviště : Hotel Podlesí a Pohádková vesnička
Možnost ubytování po dobu směn , 13. plat
první kontakt e-mailem nebo tel. 602 583 803
Volné místo číšník/servírka , barman/ka - hotel podlesí pro lokalitu Sněžné.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA , BARMAN/KA - Hotel Podlesí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Pohádková vesnička s.r.o.
Ulice: 15
Město: Sněžné
PSČ: 592 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Tománková
E-mail: tomankova@hotelpodlesi.cz
Telefon: +420 602 583 803

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pohádková vesnička s.r.o.