Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA , BARMAN/KA - Hotel Podlesí

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA , BARMAN/KA - Hotel Podlesí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo je vhodné i pro absolventy nebo uchazeče s minimální praxí .
Nevyučenév oboru zaučíme
Požadujeme časovou felxibilitu, kreativitu a zájem o práci v hotelovém prostředí .
Pracoviště : Hotel Podlesí a Pohádková vesnička
Možnost ubytování po dobu směn , 13. plat
první kontakt e-mailem nebo tel. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

BARMAN/-KA Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek na 32 hod. týdně. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Kontakt e-mailem: info@bonato.cz Volné místo barman/-ka pro lokalitu Náchod.
BONATO hotel s.r.o. Náchod, Inzerováno déle jak týden

Číšník - servírka ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Náplň práce: obsluha hostů -roznos teplých i studených jídel a nápojů, přijímání objednávek, inkaso Požadujeme: vyučení v oboru, komunikativní NJ, popř AJ, příjemné vystupování. Barmanský kurz vítán. Nabízíme: mzdu 22-26.000, ...
HARMONY CLUB HOTELY, a.s. Špindlerův Mlýn, Inzerováno déle jak týden

Barman/ka - číšník/servírka Pracoviště: Blatno 18. Požadavky: praxe v oboru, ŘP sk. B, příjemné vystupování, kreativita, vyučen v oboru výhodou, v případě základního vzdělání nutná praxe. Nabízíme: práce v příjemném prostředí restaurace a bowlingu, provozovnu možno shlédnout ...
BB-18 s.r.o. Hlinsko, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit