KOVINTRADE Praha spol. s r.o.

Skladník/skladnice, expedient/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: dělení materiálu na pásových pilách, kompletace a expedice zásilek, příjem, výdej materiálu.
POŽADAVKY: časová flexibilita, ochota učit se nové věci, trestní bezúhonnost, pečlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce ve stabilní mezinárodní společnosti, 5 týdnů dovolené, prémiové ohodnocení 15-20%, stravenky 100 Kč, docházkový bonus 1000 Kč, zvýhodněná volání pro rodinu.
Vhodné pro muže i ženy.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Volné místo skladník/skladnice, expedient/ka pro lokalitu Chrudim.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník/skladnice, expedient/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: KOVINTRADE Praha spol. s r.o.
Ulice: Průmyslová 890
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Vilím
E-mail: vilim@kovintrade.cz, dvorackova@kovintrade.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVINTRADE Praha spol. s r.o.