Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Telefonista/ka

Pracovní místo ( Telefonista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Náplň práce: telefonická a e-mailová komunikace s klienty; organizování obchodních schůzek.
Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost; znalost práce na PC.
Možnost profesního růstu. Možnost pružné pracovní doby.
Žádost a životopis zasílejte POUZE ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Telefonista/ka kancelářský/á - prac. Olomouc Místo výkonu práce: Hodolanská 413/32,Hodolany-Olomouc. Nástup dle dohody. Pracovní úvazek: zkrácený, 5 hod./den. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Požadujeme: ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 5 dny

Telefonista/ka Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1 Olomouc. Volná pracovní doba. Práce z nově zařízené kanceláře nebo domova. Možnost ovlivnění svého výdělku. Možnost kariérního růstu. Kontakt možný POUZE emailem. Volné místo telefonista/ka pro lokalitu Olomouc.
Markéta Urbánková Olomouc, Inzerováno před 5 dny

TELEFONISTA/KA A OPERÁTOR/KA POZEMNÍ DOPRAVY V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: personalniodd@feetransport.cz Nabízíme: - PP na dobu neurčitou 1. 13. Plat 2. 14. Plat 3. Stravenky 4. Věrnostní dovolená 5. Příplatek na dovolenou 6. Akce ...
FEE Transport s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit